Обележавање ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ у нашој школи

Дечији савез Основне школе „Стари град“организовао је низ акција у оквиру Дечије недеље, чији је овогодишњи мото био “ Свако дете срећног лица чува једна породица“.

• Организована је изложба ликовних радова ученика млађих разреда на тему “ Моја породица“

MOJA PORODICA

• Акција „Књига за друга“ , у којој су ученици доносили књиге и сликовнице, које ћемо по завршетку акције поклонити некој библиотеци.
  • Ученици продуженог боравка припремили су приредбу за прваке, у којој је посебан акценат стављен на Конвенцију о правима детета и  то на део који се односи на породицу.

41

Том приликом су им подељене „Добродошлице“, као и беџеви које су правили ученици млађих разреда.

32

Као и  сваке године у оквиру ове манифестације, у сарадњи са “ Еко – фондом“ биће посађено и дрво генерације.