НОВОГОДИШЊА ПРИРЕДБА ученика из продуженог боравка ИО Турица

У четвртак, 25. децембра 2014. одржан је јавни час у продуженом боравку ИО Турица у оквиру којег је изведена НОВОГОДИШЊА ПРИРЕДБА  и подељене су  новогодишње честитке  деци из припремно предшколске групе ИО Турица, које су ученици продуженог боравка претходно правили на часовима слободних активности.

___________________________________________________________________________

У петак, 26. децембра 2014. неколико деце заједно са учитељицама продуженог боравка ИО Турица (Јеленом, Бојаном и Данком) посетило је вртић „Бамби“. Приликом посете, деци предшколских група подељене су  направљене новогодишње честитке и флајери школе уз претходно изведен један део са новогодишње приредбе. Васпитачи из вртића су припремили са децом један кратак новогодишњи програм чиме су нам потврдили добродошлицу и учинили нашу посету изузетно пријатном.