ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ – УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД И ПРЕДШКОЛСКО У ОШ „СТАРИ ГРАД “ УЖИЦЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ – УПИС ДЕЦЕ У ПРВИ РАЗРЕД

У ОШ „СТАРИ ГРАД “ УЖИЦЕ

Обавештавају се родитељи деце која се у школској 2020/2021. години уписују у први разред да од 01.04.2020. године имају могућност да електронским путем искажу интересовање за упис детета у одређену основну школу на територији Републике Србије преко Портала еУправа (адреса сајта је: euprava.gov.rs).

Услуга Исказивања интересовања за упис у основну школу има за циљ да школе евидентирају заинтересованост родитеља, односно овим путем родитељи остварују комуникацију  са школом  у коју ће касније бити уписано њихово дете. Сви родитељи који су на овај начин исказали интересовање, електронском поштом ће добити нотификацију о датуму уписа детета.

Уколико родитељ и не искаже заинтересованост, на овај начин како је описано, не доводи се у питање упис детета, односно родитељ може касније да упише своје дете у жељену школу.

Након што Министарство просвете, науке и технолошког развоја буде  дефинисало датум уписа у први разред, биће доступна услуга е-Заказивање термина за упис и тестирање, о чему ћемо благовремено обавестити родитеље.

За сва питања родитељи се могу обратити Јадранки Станић, секретару школе, позивом на телефон: 060/5525764 и 062/216442, као и електронски на е-mail: jacastanic66@gmail.com.

Станимирка Смиљанић Раонић

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ ДЕЦЕ

КОЈА СЕ УПИСУЈУ У ПРЕДШКОЛСКУ ГРУПУ

У ОШ „СТАРИ ГРАД “ УЖИЦЕ

Обавештавају се родитељи деце која се у школској 2020/2021.години уписују у предшколску групу да ће се због ванредне ситуације сада вршити пријава детета а касније ће доносити потребну документацију.

Наиме, родитељи имају могућност да пријаву детета за предшколску групу врше на следеће контакт телефоне:

060/5525764   и     062/216442

или електронским путем на е-mail: jacastanic66@gmail.com.

Контакт особа је Јадранка Станић секретар школе.

Пријављивање деце почиње од 01.04.2020. године.

Директор Школе

Станимирка Смиљанић Раонић