Настава на даљину – сатница ТВ часова

ТВ ЧАСОВИ

Настава за ученике који су се путем анкете, изјаснили искључиво за наставу на даљину, као и за ученике чија група одређене седмице прати наставу од куће, одвијаће се путем:

– ТВ емисија према утврђеном распореду МПНТР (Распореди ТВ наставе за основну школу)

– Сајту РТС -а

– ТВ платформе  mojaskola.rtsplaneta.rs

– Наставе на даљину путем одабране онлајн платформе (Гугл учионице)

Приказивање часова наставе на каналима:

биће сваког радног дана у складу са распоредом, према утврђеној сатници приказивања часова.

Ученици петог разреда пратиће наставу на каналу РТС 2 са почетком у 8.00 часова, док ће се настава за ученике VI-VIII разреда емитовати на каналу РТС 3, са почетком у 8.00 часова.

Настава за ученике првог циклуса основног образовања и васпитања (І-ІV разреда) биће емитована на:

Ученици од првог до седмог разреда имаће дневно по три часа, док ће ученици осмог разреда имати четири часа.

НА СЛИКУ КЛИКНИ ДО РАСПОРЕДА

ДОДАТНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ

Свим ученицима  омогућено  је праћење наставе   путем ГУГЛ – УЧИОНИЦА.

ГУГЛ – УЧИОНИЦА (НА СЛИКУ КЛИКНИ)

Начин пријављивања  објашњен је у следећем  упутству

УПУТСТВО ЗА ПРИСТУП ГУГЛ УЧИОНИЦИ ЗА УЧЕНИКЕ

УПУТСТВО ЗА УЧЕНИКЕ – КАКО ПРЕДАТИ ДОМАЋИ РАД У ГУГЛ УЧИОНИЦУ