ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА И ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ О ПРОБНОМ ЗАВРШНОМ ИСПИТУ

ПРОБНИ ЗАВРШНИ ИСПИТ

У ПЕТАК  7.4.2017. од 1200   часова спровешће се пробни завршни испит – тест из математике.

У СУБОТУ 8.4.2017. од 900    часова спровешће се пробни завршни испит – тест из српског језика, а у 1130 часова спровешће се пробни завршни испит – комбиновани тест;

– на пробном завршном испиту ученици ће имати прилику да виде за њих непознате задатке и да провере своје знање у одређеним предметима.

– резултати са пробног завршног испита не претварају се у оцене ученика и не служе за оцењивање ученика.

– резултате тестирања наставници ће користити у планирању активности за даље припремање ученика за завршни испит.

-Ученици ће тестове решавати 120 минута.

Директор школе

Станимирка Смиљанић – Раонић