ЈУБИЛЕЈ – 50 ГОДИНА НАШЕ ШКОЛЕ

BEDZ1

У среду, 18. новембра 2015. године, наша школа је прославила  свој 50. рођендан.

dir

Прослава је почела Свечаном седницом у амфитеатру, коју је отворила директорка школе, Станимирка Смиљанић Раонић и  свима присутнима пожелела топлу добродошлицу.

pokloni

Седници су присуствовали сви радници и пензионери школе, као и ученици који су освојили награде на ликовном и литерарном конкурсу и шаховском турниру.

LIKOVNO1

LIKOVNO

LITERARNIPETAR R

SAH1SAH

___________________________________________________________________________

Прочитане су честитке бивших ученика школе, а сада успешних у својим професијама(Миљка Пејића-кардио-васкулраног хирурга у Норвешкој и Дејана Пилчевића-субсцпецијалисте нефрологије ВМА).

Традиционално фондација Надежде Наде и Милана Караклајића наградила је најбољег ученика нижег разреда Петра Радојевића и вишег разреда Борка Васиљевића.

DSCF4543borko vasiljevic

_____________________________________________________________________________

Од ове године фондација Пејић (бивши ученици Миљко и Зоран) награђује успешне спортисте, а добре математичаре,награда је уручена атлетичарки Александри Јовановић.

MILJKO

Након доделе награда сви присутни су уживали уз приредбу наших ученика.

priredbaSTARI-GRAD3

zjajo