ДАН ШКОЛЕ

Oве године   по педесет трeћи пут,  обележен је важан датум за све нас – Дан школе.

Директорка школе отворила је свечану седницу и пожелела добродошлицу свим нашим гостима : спонзорима – фондацији породице Караклајић и породице Пејић, пензионерима, запосленима, као и свим ученицима и њиховим родитељима.

ДИРЕКТОРКА НАШЕ ШКОЛЕ СТАНИМИРКА СМИЉАНИЋ РАОНИЋ

tv5

Svečanom sednicom i programom koji su priredili učenici OŠ "Stari grad" obeležila je svoj dan i 53 rodjendan.

Publicerat av TV 5 Užice Måndag 19 november 2018

И ове године организован је литерарни и ликовни конкурс на тему:  „Деца су украс света“ , а учитељи и  предметни наставници уручили су награде за прво, друго и треће место.

Представници фонда Караклајић традиционално су уручили едукативне наслове најбољем ученику млађих и старијих разреда.

најбоља ученица старијих разреда

___________________________________________________________________________________

Такође, у име фонда Анђа и Анђелко Пејић  Зоран Пејић уручио је награду десетодневни аранжман на Црногорском приморју, ученику  Кнежевић Матеју , успешном спортисти и одличном математичару.

ученик Матеј Кнежевић

После свечане седнице директорка је позвала све госте да погледају приредбу наших ученика, као и изложене ликовне радове.

РАДОВИ УЧЕНИКА  НА ТЕМУ „ДЕЦА СУ УКРАС  СВЕТА“