ДАН ШКОЛЕ

Као и сваке године и ове је обележен важан датум за све нас – Дан школе.

Директорка школе отворила је свечану седницу и пожелела добродошлицу свим нашим гостима : спонзорима – фондацији породице Караклајић и породице Пејић, пензионерима, запосленима, као и свим ученицима и њиховим родитељима.

ДИРЕКТОРКА НАШЕ ШКОЛЕ СТАНИМИРКА СМИЉАНИЋ РАОНИЋ

И ове године организован је литерарни и ликовни конкурс на тему:  „Мој град“ , као и турнир у шаху за ученике старијих разреда.  Предметни наставници уручили су награде за прво, друго и треће место.

Ирина Каргановићнаграђена ученица млађих разреда

Представници фонда Караклајић традиционално су уручили едукативне наслове најбољем ученику млађих и старијих разреда.

НАГРАЂЕНА УЧЕНИЦА МЛАЂИХ РАЗРЕДАНАГРАЂЕН УЧЕНИК  СТАРИЈИХ РАЗРЕДА  РАЗРЕДА

___________________________________________________________________________________

Такође, у име фонда Анђа и Анђелко Пејић  Зоран Пејић уручио је награду десетодневни аранжман на Црногорском приморју, ученици  Марији Милинковић, успешном спортисти и одличном математичару.

ПРЕДСТАВНИК ФОНДА ПЕЈИЋ, ДИРЕКТОРКА И НАГРАЂЕНА УЧЕНИЦА Марија Милинковић

После свечане седнице директорка је позвала све госте да погледају приредбу наших ученика, као и изложене ликовне радове.

ХОР глумци

НАШИ ПРЕДШКОЛЦИ