ДАН ШКОЛЕ

Oве године   по педесет четврти   пут,  обележен је важан датум за све нас – Дан школе.

ДАН ШКОЛЕ

Директорка школе отворила је свечану седницу и пожелела добродошлицу свим нашим гостима : спонзорима – фондацији породице Караклајић и породице Пејић, пензионерима, запосленима, као и свим ученицима и њиховим родитељима.

ДИРЕКТОРКА НАШЕ ШКОЛЕ СТАНИМИРКА СМИЉАНИЋ РАОНИЋ

И ове године за ученике млађих и старијих разреда организован је литерарни и ликовни конкурс на тему:  „Моја школа“ , а учитељи и  предметни наставници уручили су награде за прво, друго и треће место.

Представници фонда Караклајић традиционално су уручили едукативне наслове најбољем ученику млађих и старијих разреда.

добитник награде Василије Богдановић

добитник награде Лазар Раонић

___________________________________________________________________________________

Такође, у име фонда Анђа и Анђелко Пејић  Зоран Пејић уручио је награду десетодневни аранжман на Црногорском приморју, ученици  Ани Аћимовић , успешном спортисти и одличном математичару.

добитница награде Ана Аћимовић

После свечане седнице директорка је позвала све госте да погледају приредбу наших ученика, као и изложене ликовне радове.