Старији разреди

V1 (Одељенски старешина: Милица Ђуричић)

  1. Бацковић ДијанаV1 (Одељенски старешина: Милица Ђуричић)
  2. Божић Анђела
  3. Бошковски Николина
  4. Бошњаковић Ана
  5. Вукашиновић Јанко
  6. Вукић Иван
  7. Гредељевић Лена
  8. Јованетић Петар
  9. Јоксић Лука
  10. Лазић Валентина
  11. Лазић Нађа
  12. Марковић Борко
  13. Михаиловић Синиша
  14. Ненадић Иван
  15. Пејић Сара
  16. Петровић Немања
  17. Поповић Страхиња
  18. Русовић Ивана
  19. Словић ЛенаМилица Ђуричић
  20. Софтић Кристина
  21. Станојчић Лазар
  22. Томановић Јелена
  23. Ћосић Нађа
  24. Ђуричић Јована
  25. Цветковић Игњат

 

________________________________________________________________________

V2  (Одељенски старешина: Желимирка Глинтић)

  1. Васић НиколинаV2 (Одељенски старешина: Желимирка Глинтић)
  2. Весовић Алекса
  3. Вукосављевић Данило
  4. Гардић Николина
  5. Илић Филип
  6. Јевђовић Марија
  7. Јовичић Ања
  8. Марковић Данило
  9. Марковић Јана
  10. Матић Јована
  11. Обођан Андреј
  12. Панић Бојана
  13. Рабасовић МинаЖелимирка Глинтић
  14. Радовановић Сара
  15. Радојичић Филип
  16. Радојичић Тијана
  17. Рибаћ Наталија
  18. Словић Сандра
  19. Станковић Вељко
  20. Станојевић Урош
  21. Тановић Нађа
  22. Тешић Хелена
  23. Цветић Марко
  24. Цвијовић Урош

________________________________________________________________________

V3  (Одељенски старешина: Лидија Тодорић)

  1. Анђелић ИвонаV3 (Одељенски старешина: Лидија Тодорић)
  2. Арсић Теодора
  3. Аћимовић Лазар
  4. Буквић Валентина
  5. Вилотијевић Ненад
  6. Вујашевић Никола
  7. Вуковић Милица
  8. Грашиловић Марко
  9. Даничић Милица
  10. Јелисавчић Вук
  11. Јовановић Милена
  12. Ковачевић Петар
  13. Митрашиновић Андријана
  14. Митровић Анастасија
  15. Павловић Милица
  16. Панић АндрејЛидија Тодорић
  17. Панић Јован
  18. Панић Ленка
  19. Пановић Александар
  20. Пјевић Лазар
  21. Радивојевић Стефан
  22. Радовић Страхиња
  23. Спасојевић Милица
  24. Стакић Анђела
  25. Стојић Богдан
  26. Тадић Никола
  27. Томоњић Стефан
  28. Ћосић Алекса
  29. Ћосић Вања
  30. Филиповић Никола

 

________________________________________________________________________

V4  (Одељенски старешина: Душица Јеремић Гардић)

  1. Богдановић ВасилијеV4 (Одељенски старешина: Душица Јеремић Гардић)
  2. Буљугић Данило
  3. Буљугић Игњатије
  4. Глигоријевић Дуња
  5. Кнежевић Анђела
  6. Ковачевић Миломир
  7. Марјановић Ана
  8. Марјановић Богдан
  9. Марјановић Дуња
  10. Мијатовић Катарина
  11. Милојевић Нађа
  12. Миливојевић Нела
  13. Мутавџић Никола
  14. Павловић Тамара
  15. Петрић Нађа
  16. Полимчевић АндријанаДушица Јеремић Гардић
  17. Пушица Стефан
  18. Радивојевић Јован
  19. Ристићевић Игор
  20. Селаковић Исидора
  21. Спасојевић Војин
  22. Стевановић Неда
  23. Стошић Данило
  24. Тадић Ива

 


VI1( Одељенски старешина: ( Јелена Махмутовић )

  1. Софија Васовић
  2. Ивана ЂурићVI1( Одељенски старешина: ( Јелена Махмутовић )
  3. Теодора Јаџић
  4. Теодора Јовановић
  5. Неда Карадаревић
  6. Ђурђа Копуновић
  7. Андреј Лукић
  8. Ема Милојевић
  9. Маша Миљковић
  10. Војин Обрадовић
  11. Анастасија Павловић
  12. Јелена Пајић
  13. Александра ПетрићЈелена Махмутовић
  14. Сташа Поповић
  15. Ива Радовановић
  16. Нела Радовић
  17. Вукашин Радојевић
  18. Павле Савељић
  19. Марта Савковић
  20. Тадија Томашевић
  21. Огњен Цветковић
  22. Лазар Чабрило
  23. Мартин Челиковић

 

 


VI2 ( Одељенски старешина: (Милош Цвенчек)

  1. Александра Богдановић
  2. Матеја ВасиљевићVI2 ( Одељенски старешина: (Милош Цвенчек)
  3. Мина Гавовић
  4. Нађа Гавовић
  5. Вања Гукић
  6. Јелена Даниловић
  7. Лука Ђенић
  8. Павле Јањић
  9. Ивона Кокоровић
  10. Лејла Лазаревић
  11. Кристина Лукић
  12. Лазар Лучић
  13. Дарко Миловановић
  14. Вукашин Милосављевић
  15. Теодора Мићић
  16. Нађа Обрадовић
  17. Маша Пејић
  18. Данило Ранковић
  19. Владимир РесимићМилош Цвенчек
  20. Лена Спасојевић
  21. Предраг Удовичић
  22. Никола Цветковић
  23. Огњен Цвркотић

 


VI3 ( Одељенски старешина: (Александра Т. Славујевић)

  1. Душан Бацковић
  2. Данило БожанићVI3 ( Одељенски старешина: (Александра Т. Славујевић)
  3. Лазар Вуловић
  4. Јована Гојгић
  5. Емилија Гредељевић
  6. Лазар Дацовић
  7. Мина Ђуричић
  8. Милица Илић
  9. Тијана Карадаревић
  10. Јелена Љубојевић
  11. Михаило Марјановић
  12. Огњен Марковић
  13. Вања Пауновић
  14. Филип ПеришићАлександра Т. Славујевић
  15. Ива Петровић
  16. Магдалена Подгорица
  17. Богдан Ристовић
  18. Валентина Савељић
  19. Теодора Спасић
  20. Алекса Тадић
  21. Милица Ћопић
  22. Вера Шопаловић

 


VI4 ( Одељенски старешина: (Маријана Каргановић)

  1. Валентина Антонијевић
  2. Владан АћимовићVI4 ( Одељенски старешина: (Маријана Каргановић)
  3. Лазар Аћимовић
  4. Војин Гајић
  5. Валентина Даничић
  6. Магдалена  Делић
  7. Вукашин Јелисавчић
  8. Јована Јокић
  9. Јована Јоксовић
  10. Лaна Кљаић
  11. Александар Ковачевић
  12. Андреј Ковачевић
  13. Бојана Марјановић
  14. Милан Милутиновић
  15. Јована Николић
  16. Павлина Николић
  17. Александра ОстојићМаријана Каргановић
  18. Тијана  Остојић
  19. Емилија Петровић
  20. Сара Радојичић
  21. Павле Радуловић
  22. Ива Ранковић
  23. Иван Ристановић
  24. Димитрије Стјепић
  25. Вукашин Стојановић
  26. Стефан Тадић
  27. Сара Теофиловић
  28. Сара Тешић
  29. Никола Удовичић

 

 

 

 


VII1 ( Одељенски старешина: (Параскева Ваљаревић)

  1. Арсенијевић УрошVII1 ( Одељенски старешина: (Параскева Ваљаревић)
  2. Аћимовић Нађа
  3. Аћимовић Павле
  4. Босић Ивана
  5. Букарчић Павле
  6. Буквић Матија
  7. Гордић Лука
  8. Думбеловић Лука
  9. Јанковић Дуњa
  10. Луковић Александра
  11. Марковић Невена
  12. Марковић Срећко
  13. Миловановић Тања
  14. Милутиновић НедељкоНаставница Технике и технологије Параскева Ваљаревић
  15. Панић Драгана
  16. Панић Душица
  17. Пјевић Огњен
  18. Поповић Анита
  19. Радивојевић Невена
  20. Ракић Сара
  21. Ранковић Лара
  22. Синђић Тамара
  23. Тимотијевић Ема
  24. Тодоровић Никола
  25. Токовић Лука
  26. Токовић Сара

_______________________________________________________________________

 

VII2 ( Одељенски старешина: Радмила Селаковић)

  1. Бошковић Душан VII2 ( Одељенски старешина: Радмила Селаковић)
  2. Доганџић Милица
  3. Жунић Нина
  4. Јањић Милица
  5. Ковачевић Крста
  6. Лукић Мина
  7. Лобенко Вероника
  8. Љубојевић Благоје
  9. Мариновић Лазар
  10. Милутиновић Александар
  11. Перишић Николина
  12. Полимчевић Софија
  13. Радовановић Уна
  14. Ранковић Небојша
  15. Савић Миа
  16. Станојевић Алекса
  17. Стефановић ДавидНАСТАВНИЦА БИОЛОГИЈЕ РАДМИЛА СЕЛАКОВИЋ
  18. Старчевић Немања
  19. Тешић Теодора
  20. Филиповић Марко
  21. Фуртула Милош

_______________________________________________________________________

 

 

VII3  (Одељенски старешина: Сања Јовановић)

  1. Аћимовић УрошVII3 (Одељенски старешина: Сања Јовановић)
  2. Благојевић Давид
  3. Буљугић Урош
  4. Вукадиновић Сања
  5. Ђаповић Марко
  6. Јањић Тијана
  7. Јездимировић Стефан
  8. Јовановић Сергеј
  9. Милинковић Ива
  10. Милошевић Јелена
  11. Митровић Нађа
  12. Пановић Немања
  13. Петрић Јана
  14. Познановић Милица
  15. Радојичић ВељкоСања Јовановић
  16. Раковић Милица
  17. Ранковић Марија
  18. Ранковић Никола
  19. Рековић Елена
  20. Старчевић Милица
  21. Ћировић Драган
  22. Филиповић Стефан
  23. Шукић Николина

 

 

_______________________________________________________________________

VII4 (Одељенски старешина: Желимир Пауновић)

  1. Аћимовић АндреаVII4 (Одељенски старешина: Желимир Пауновић)
  2. Богосављевић Тара
  3. Бујић Лука
  4. Василијевић Далибор
  5. Грујичић Сретен
  6. Јованетић Ана
  7. Јоцић Никола
  8. Курћелић Дијана
  9. Курћелић Теодора
  10. Лазић Катарина
  11. Лојаница Неда
  12. Марић Вељко
  13. Марковић Сандра
  14. Марковић СањаЖЕЛИМИР ПАУНОВИЋ
  15. Остојић Анастасија
  16. Пановић Андријана
  17. Радосављевић Страхиња
  18. Стаматовић Андреа
  19. Тешић Саша
  20. Томановић Алекса
  21. Ћировић Вук

 

_______________________________________________________________________

VIII1 ( Одељенски старешина: Ана Гудурић)

    1. Бајић Александар
    2. Бакић Андрија
    3. Божанић Милан
    4. Вукадиновић СтефанVIII1 ( Одељенски старешина: Ана Гудурић)
    5. Глигоријевић Михаило
    6. Дуловић Момчило
    7. Јовичић Ива
    8. Маринковић Ђорђе
    9. Марић Сретен
    10. Марковић Гојко
    11. Милинковић Николина
    12. Ненадић Мина
    13. Николић Огњен
    14. Пантић Марија
    15. Пантовић Урош
    16. Пековић Вук
    17. Поповић Сергеј
    18. Радојевић Тања
    19. Раонић Лазар
    20. Рибаћ Анђела Ана Гудрић
    21. Станковић Тијана
    22. Старчевић Михаило
    23. Стојановић Јована

 

 

_______________________________________________________________________

VIII2  (Одељенски старешина:  Весна Лучић)

  1. Аћимовић Алекса
  2. Аћимовић АндријанаVIII2 (Одељенски старешина: Весна Лучић)
  3. Аћимовић Никола
  4. Димитријевић Милица
  5. Дробњаковић Милан
  6. Ђокић Јован
  7. Јовановић Аница
  8. Јовановић Елена
  9. Кнежевић Вања
  10. Костовић Ђорђе
  11. Лазић Немања
  12. Маринковић Алекса
  13. Маринковић Јана
  14. Марковић Тијана
  15. Милановић Душан
  16. Миловановић Петар
  17. Милосављевић Филип Весна Лучић
  18. Милутиновић Никола
  19. Павловић Лена
  20. Петронијевић Валентина
  21. Раковић Огњен
  22. Савић Стефан
  23. Станковић Саша
  24. Филиповић Стефан
  25. Шаренац Ђорђе

 

______________________________________________________________________

VIII3   (Одељенски старешина: Александра Поповић)

  1. Богосављевић Ђорђе
  2. Божић КристинаVIII3 (Одељенски старешина: Александра Поповић)
  3. Глигић Бобана
  4. Јелисавчић Лазар
  5. Кршљановић Стефан
  6. Кукркић Филип
  7. Мисаиловић Неда
  8. Митровић Алекса
  9. Митровић Јована
  10. Мићић Катарина
  11. Пајовић Ивона
  12. Поповић Дејан
  13. Рајовић Јана
  14. Ракић Павле
  15. Родаљевић Ања
  16. Савељић ПетарАЛЕКСАНДРА ПОПОВИЋ - биологија
  17. Станић Урош
  18. Тешић Невена
  19. Тодорић Теодора
  20. ЋосићМладен
  21. Фазлијевић Сара
  22. Цветић Наташа

 

______________________________________________________________________

VIII4  (Одељенски старешина:  Ангелина Јеротијевић Марковић)

  1. Антонијевић СтефанVIII4 (Одељенски старешина: Ангелина Јеротијевић Марковић)
  2. Аћимовић Ана
  3. Бајић Марија
  4. Благојевић Софија
  5. Вермезовић Мина
  6. Вилотијевић Нина
  7. Гајић Петра
  8. Грујевић Јована
  9. Даничић Лазар
  10. Зековић Вања
  11. Илић Јана
  12. Јовановић Тамара
  13. Кљаић Мина
  14. Лазаревић ИванаАнгелина Јеротијевић Марковић
  15. Митрашиновић Маријана
  16. Мићовић Иван
  17. Николић Кристијан
  18. Новаковић Ненад
  19. Панић Јанко
  20. Панић Теодора
  21. Радовић Стефан
  22. Секулић Младен
  23. Сокић Татјана
  24. Спасојевић Немања
  25. Требјешанин Лука
  26. Трипковић Стефан
  27. Туба Дијана
  28. Филиповић Ђорђе
  29. Филиповић Урош
 

 

______________________________________________________________________