ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

Уважени директори школа, уважене наставнице и наставници, пријатељи Фестивала науке,

ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

Као што сви знамо ову годину је обележила пандемија корона вируса и њоме узрокована дигитализација различитих аспеката рада и живота.

С тим у вези, одлучили смо да овогодишњи Фестивал науке из безбедносних разлога, али и због праћења епидемиолошких мера, организујемо у виду онлине платформе фестивала.

Целокупан припремљени садржај  постављанје  на сајт фестивала науке www.festivalnauke.org   од 17. децембра и након тога биће доступан годину дана, тј. до наредног фестивала.

Овом приликом вас позивамо да ову информацију поделите са колегама и наставницима из вашег колектива као и са ученицима који похађају вашу школу.

Искрено се надамо и дубоко верујемо да ће материјал који смо припремили заједно са нашим сарадницима бити од користи како наставницима тако и ученицима као допуна настави, али и прилика да се кроз интересантне мултимедијалне садржаје из области различитих наука, ученици забаве и науче нешто ново.

Желимо вам првенствено здравље, као и пуно успеха у дигиталном раду који је за све нас новина.

У име Фестивала науке и у своје лично име срдачно вас поздрављам.

Романа Джепина

Координаторка