СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА, ПРЕДШОКЛАЦА И ПРОЗИВКА ПЕТАКА

Као и сваког првог септембра до сада,  тако и ове године, наша школа је  добила част да у животима ђака  првака свечано отвори ново поглавље – ђачко доба.

У име школе и свих запослених, добродошлицу им је пожелела  наша директорка Станимирка Смиљанић Раонић, а поклоне од града Ужица уручио им је члан градског већа Слободан Шиљковић.

ДИРЕКТОРКА ШКОЛЕ СА ЧЛАНОМ ГРАДСКОГ ВЕЋА

Прве школске осмехе на њиховим уплашеним лицима потрудили су се да  измаме њихови старији другари четвртаци, приредивши  им добродошлицу уз веселу приредбицу препуну ведрих речи и песме.

А онда, свако од њих добио је поклон од града Ужица !

ПОКЛОНЕ ЈЕ УРУЧИВАО ЧЛАН ГРАДСКОГ ВЕЋА

да би се потом  заједно са учитељицом и својим новим другарима упутили  у учионице које ће им у наредних година бити други дом.

Само мало касније за ученике и родитеље ИЗДВОЈЕНОГ  ОДЕЉЕЊА У ТУРИЦИ, такође је обављен свечани пријем наших првака,

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРЕДШКОЛАЦА

ПРОЗИВКА ПЕТАКА