ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ

Дечја недеља обележава се од 4. до 10. октобра 2021.  под слоганом „Дете је дете да га волите и разумете.“ У оквиру дечје недеље имали смо низ активности којима смо је обележили.

Ученици завршних разреда на часу на отвореном израдили су паное на тему деце и подршке детету у оквиру обележавања Дечје недеље.

Ученици одељења 3-5, ИО Турица, у оквиру обележавања Дечје недеље израђивали су беџеве под слоганом „Дете је дете, да га волите и разумете“.

Школска библиотека са члановима библиотечке секције организовала је низ креативних радионица. Они су своје стваралаштво, мисли везане за слоган Дечје недеље изразили литерарним и ликовним путем. Радови су изложени у школској библиотеци.

Ученици III4 одељења, ИО Турица, обележили су Дечју недељу под слоганом „Деца су народ посебан“.

У оквиру Дечје недеље, ученици четвртог разреда су посетили ученике првог разреда и уз пригодан програм уручили им беџеве добродошлице.

Деца из припремног предшколског програма васпитачице Ангелине Новаковић обележили су дечју недељу маскенбалом.