Прослава Дана школе

Директорка школе Станимирка Смиљанић Раонић

Данас прослављамо 58. рођендан наше школе. Директорка школе честитала је свим запосленима, ученицима и њиховим родитељима.

Директорка школе пожелела је добродошлицу свим нашим гостима: представницима Фондације „Надежде – Наде и Милана Караклајића Каре“ и Легата „Анђа и Анђелко Пејић“, представницима Локалне самоуправе, представницима Школског одбора, директорима,  родитељима, нашим ученицима и запосленима.

Представници Фонда  „Надежде – Наде и Милана Караклајића Каре“ уручили су награде ученицама Јани Марковић 5-1 и Кристини Шојић 8-3.
Представник Легата „Анђа и Анђелко Пејић“ уручио је награду ученици Маши Миловановић 8-2.
Директорка школе Станимирка Смиљанић Раонић, у знак захвалности за дугогодишњу сарадњу, уручила је представницима Фонда  „Надежде – Наде и Милана Караклајића Каре“ и Легата „Анђа и Анђелко Пејић“ захвалнице и пригодне поклоне.

И ове године за ученике млађих и старијих разреда организован је литерарни и ликовни конкурс на тему: ,,Мој град“. Ученицима су уручене похвалнице за прво, друго и треће место.
Литерарни конкурс за млађе разреде:
1. место – Неда Цветковић 4-1
2. место – Тијана Васиљевић 3-3
3. место – Богдан Стефановић 3-3
Литерарни конкурс за старије разреде:
1. место – Славица Благојевић 8-3
2. место – Лена Зечевић 7-1
3. место – Марко Давидовић 5-4
Ликовни конкурс за млађе разреде:
1. место – Алекса Панић 2-4
2. место – Нађа Книфиц 4-1
3. место – Теодора Димитријевић 1-3