,,КОРАЧАЈМО ЗАЈЕДНО КА ВИСИНАМА!“

У четвртак 29.2.2024. је у нашој школи уприличена свечаност поводом пријема ученика наше школе који постижу успех у ваншколским активностима. Велики број присутних је уживао у пригодном програму и изложби ликовних радова даровитих ученика наше школе.

Директорка школе отворила је свечаност говором да је цео догађај  приређен са жељом да се афирмишу успеси ученика у ваннаставним и ваншколским активностима. У нашој школи увек ће постојати подршка за активности ученика које ће употпунити развој личности деце, а ми смо ти који ће бити ту да заједно са родитељима и ученицима дамо пуну подршку том развоју.

Преко четрдесет пет ученика који су остварили значајне резултате из многих грана спорта, културе и образовања добили су годишње признање школе, које је уручила директорка школе Станимирка Смиљанић Раонић.

Честитамo нашим ученицима на свим досадашњим успесима и радујемо се видети шта ће још постићи у будућности!