ДОБРО НАМ ДОШЛИ ДРАГИ ПРВАЦИ !

Као и сваког првог септембра до сада,  тако и ове године, наша школа је  добила част да у животима ђака  првака свечано отвори ново поглавље – ђачко доба.

Са родитељима, бакама, декама и још понеким чланом породице поделили смо радост и узбуђење због њиховог  првог школског дана.

РОДИТЕЉИ , БАКЕ ДЕКЕ …

РОДИТЕЉИ БАКЕ И ДЕКЕ

УЗБУЂЕЊЕ РАСТЕ

У име школе и свих запослених, добродошлицу им је пожелела  наша директорка Станимирка Смиљанић Раонић.

ДИРЕКТОРКА ШКОЛЕ

Прве школске осмехе на њиховим уплашеним лицима

И РАДОСТ И ….

потрудили су се да им измаме њихови старији другари четвртаци, приредивши  им добродошлицу уз веселу приредбицу препуну ведрих речи и песме.

ДРУГАРИ ЧЕТВРТАЦИ !

А онда, свако од њих прозван за  новог учитеља и учитељице, упутили су се се заједно са својим новим другарима у учионице које ће им у наредних година бити други дом.

УЧИТЕЉИЦА КОСАНА ЈЕШИЋ

УЧИТЕЉИЦА МИРА ГУСКИЋ

УЧИТЕЉ ЗОРАН МУРИЋ

Само мало касније у ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ У ТУРИЦИ, такође је обављен свечани пријем наших првака,