ДОБРО НАМ ДОШЛИ ДРАГИ ПРВАЦИ !

Kao i svakog prvog septembra do sada,  tako i ove godine, naša škola je  dobila čast da u životima đaka  prvaka svečano otvori novo poglavlje – đačko doba.

Sa roditeljima, bakama, dekama i još ponekim članom porodice podelili smo radost i uzbuđenje zbog njihovog  prvog školskog dana.

UZBUĐENJE !!!UZBUĐENJE RASTE !!!

U ime škole i svih zaposlenih, dobrodošlicu im je poželela  naša direktorka Stanimirka Smiljanić Raonić.

direktorka Stanimirka Smiljanić Raonić

Prve školske osmehe na njihovim uplašenim licima

OSMESI !!!!

potrudili su se da im izmame njihovi stariji drugari četvrtaci, priredivši  im dobrodošlicu uz veselu priredbicu prepunu vedrih reči i pesme.

DRUGARI ČETVRTACI !

A onda, svako od njih dobio je poklon od gradonačelnika

gradonačelnik Tihomir Petković

poklon od gradonačelnika

da bi se potom  zajedno sa učiteljicom i svojim novim drugarima uputili  u učionice koje će im u narednih godina biti drugi dom.

Samo malo kasnije za učenike i riditelje IZDVOJENOG  ODELJENJA U TURICI, takođe je obavljen svečani prijem naših prvaka,

SVEČANO OBRAĆANJE

PREDSTAVNICI GRADA, DIREKTORKA I UČITELJICE

kojima su ovaj trenutak ulepšali stariji drugari priredivši im priredbu dobrodošlice