ДОБРО НАМ ДОШЛИ ДРАГИ ПРВАЦИ !

Kao i svakog prvog septembra do sada,  tako i ove godine, naša škola je  dobila čast da u životima đaka  prvaka svečano otvori novo poglavlje – đačko doba.

Sa roditeljima, bakama, dekama i još ponekim članom porodice podelili smo radost i uzbuđenje zbog njihovog  prvog školskog dana.

RODITELJI , BAKE DEKE …

RODITELJI BAKE I DEKE

UZBUĐENJE RASTE

U ime škole i svih zaposlenih, dobrodošlicu im je poželela  naša direktorka Stanimirka Smiljanić Raonić.

DIREKTORKA ŠKOLE

Prve školske osmehe na njihovim uplašenim licima

I RADOST I ….

potrudili su se da im izmame njihovi stariji drugari četvrtaci, priredivši  im dobrodošlicu uz veselu priredbicu prepunu vedrih reči i pesme.

DRUGARI ČETVRTACI !

A onda, svako od njih prozvan za  novog učitelja i učiteljice, uputili su se se zajedno sa svojim novim drugarima u učionice koje će im u narednih godina biti drugi dom.

UČITELJICA KOSANA JEŠIĆ

UČITELJICA MIRA GUSKIĆ

UČITELJ ZORAN MURIĆ

Samo malo kasnije u IZDVOJENOM ODELJENJU U TURICI, takođe je obavljen svečani prijem naših prvaka,