Архива -мај, 2024

Бронзана медаља на Олимпијским спортским играма ученика

На Олимпијским спортским играма ученика Републике Србије наша Јована Пејић 8-4, освојила је бронзану медаљу у каратеу. Честитамо!

Најстарије српско ћирилично штампарство у XV и XVI веку

У оквиру програма ,,Ужице – престоница културе Србије 2024. године“, одржан је јавни час на тему: „Најстарије српско ћирилично штампарство у XV и XVI веку“.

ТРЕЋЕ МЕСТО НА РЕПУБЛИЧКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ГЕОГРАФИЈЕ

Наш ученик седмог разреда, Александар Ћалић, освојио је треће место на Републичком такмичењу из географије. Браво за нашег ученика и наставницу Гордану Шишић! Поносни смо!

Недеља сећања и заједништва

Одлуком Владе Републике Србије („Службени гласник РС“, број 18/24) образована је Радна група за успостављање Меморијалног центра у знак сећања на жртве масовног убиства у Огледној основној школи „Владислав Рибникар“ у Београду. Радна група је предложила организовање Недеље сећања и заједништва у свим школама на територији Републике Србије, у периоду од 7. до 10. маја […]