OБАВЕШТЕЊЕ

У складу са одлукама и закључцима Кризног штаба и стручним упутством за организацију образовно-васпитног рада у основној и средњој школи за школску 2021/2022. годину Тим за праћење и координисање превентивних мера у раду школа донео је одлуку да ће се од понедељка, 15.11.2021. године настава за све ученике основних школа града Ужица примењивати први модел.

У складу са одлуком од 15.11.2021. почиње непосредна настава за ученике првог циклуса (од 1. до 4. разреда) поподневном сменом, а за ученике другог циклуса (од 5. до 8. разреда) преподневном сменом, према утврђеном распореду часова и звоњења.

Станимирка Смиљанић Раонић