Прослава Дана школе

Данас прослављамо 56. рођендан наше школе.

Директорка школе честитала је свим запосленима, ученицима и њиховим родитељима Дан школе који смо ове године обележили  поштујући епидемиолошке мере, са надом да ћемо следећи рођендан прослављати у препуном холу са ученицима, родитељима и драгим гостима.

Директорка школе пожелела је добродошлицу свим нашим гостима: представницима Фондације „Караклајић“ и Легата „Пејић“, представницима Школског одбора, родитељима, нашим ученицима и запосленима.

И ове године за ученике млађих и старијих разреда организован је литерарни и ликовни конкурс на тему:  „Моја машта може свашта“. Предметни наставници уручили су награде за прво, друго и треће место.

Добитници награда на литерарном конкурсу за млађе разреде су:

1. Сташа Маринковић 4/1

2. Хана Васић 3/3

3. Луна Рајић 4/3

Добитници награда на литерарном конкурсу за старије разреде су:

1. Александар Ћалић 5/4

2. Нина Петровић 5/3

3. Матија Стефановић 6/3

Добитници награда на ликовном конкурсу за млађе разреде су:

1. Мина Миливојевић 2/1

2. Јана Машуловић 1/2

3. Ања Јелисавчић 4/4