Свечани пријем за најбоље ученике осмог разреда

Данас је у нашој школи уприличен свечани пријем за најбоље ученике осмог разреда – носиоце посебних диплома, дипломе ,,Вук Караџић“ и Ђака генерације.

Директорка школе честитала је свим носиоцима посебних диплома, дипломе ,,Вук Караџић“ и Ђака генерације истакавши значај њихових успеха за саме ученике, њихове ближње, као и нашу  школу.  Након поздравног говора ученицима су у присуству чланова породице, учитеља, одељењских старешина, наставника уручене дипломе и књиге.

Ђак генерације је Тадија Томашевић 8-1.

Директорка школе са носиоцима дипломе ,,Вук Караџић“: Ђурђа Копуновић, Војин Обрадовић, Тадија Томашевић, Ивона Кокоровић, Нађа Гавовић, Мина Ђуричић, Јелена Љубојевић, Михаило Марјановић, Магдалена Подгорица, Милица Ћопић, Војин Гајић и Вукашин Јелисавчић.

Носиоци дипломе ,,Вук Караџић“:

Ђурђа Копуновић 8-1

Војин Обрадовић 8-1

Тадија Томашевић 8-1

Ивона Кокоровић 8-2

Нађа Гавовић 8-2

Мина Ђуричић 8-3

Јелена Љубојевић 8-3

Михаило Марјановић 8-3

Магдалена Подгорица 8-3

Милица Ћопић 8-3

Војин Гајић 8-4