ДОБРО НАМ ДОШЛИ ДРАГИ ПРВАЦИ !

Као и сваког првог септембра до сада,  тако и ове године, наша школа је  добила част да у животима ђака  првака свечано отвори ново поглавље – ђачко доба.

Са родитељима, бакама, декама и још понеким чланом породице поделили смо радост и узбуђење због њиховог  првог школског дана.

УЗБУЂЕЊЕ !!!УЗБУЂЕЊЕ РАСТЕ !!!

У име школе и свих запослених, добродошлицу им је пожелела  наша директорка Станимирка Смиљанић Раонић.

директорка Станимирка Смиљанић Раонић

Прве школске осмехе на њиховим уплашеним лицима

ОСМЕСИ !!!!

потрудили су се да им измаме њихови старији другари четвртаци, приредивши  им добродошлицу уз веселу приредбицу препуну ведрих речи и песме.

ДРУГАРИ ЧЕТВРТАЦИ !

А онда, свако од њих добио је поклон од градоначелника

градоначелник Тихомир Петковић

поклон од градоначелника

да би се потом  заједно са учитељицом и својим новим другарима упутили  у учионице које ће им у наредних година бити други дом.

Само мало касније за ученике и ридитеље ИЗДВОЈЕНОГ  ОДЕЉЕЊА У ТУРИЦИ, такође је обављен свечани пријем наших првака,

СВЕЧАНО ОБРАЋАЊЕ

ПРЕДСТАВНИЦИ ГРАДА, ДИРЕКТОРКА И УЧИТЕЉИЦЕ

којима су овај тренутак улепшали старији другари приредивши им приредбу добродошлице